Certifikovaný realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj.

Markéta Váchová

Před nějakým časem jsem se rozhodla přestěhovat se blíže k mé rodině na Prahu 6. Potřebovala jsem prodat stávající byt v Praze 11 na Chodově a rychle najít byt nový. Od bratra jsem dostala doporučení na makléře Jana Humhala. Poprosila jsem bratra, aby domluvil schůzku a představil nás. Bratr byl velice spokojen s tím, jak mu Honza poradil s výběrem nájemníků při pronájmu jeho bytu v Komořanech.

Udělala jsem dobře, že jsem si nechala poradit. Celý prodej probíhal profesionálně, Honza mi zajistil všechny potřebné informace, bezvadně zpracoval veškerou smluvní dokumentaci a vysvětlil všechny právní aspekty týkající se prodeje mého bytu. Kvalitně zpracovaná prezentace nakonec vedla k rychlému prodeji bytu za cenu o 100.000 Kč vyšší, než jsem očekávala.

Spolupráce byla velmi příjemná, přátelská a vstřícná. Po prodeji mi Honza navíc pomohl i s přiznáním k dani z nabytí nemovitých věcí, zajistil kompletní vyplnění včetně všech příloh a odevzdal ho na finančním úřadě. V případě potřeby se na něj opět s důvěrou obrátím.