Certifikovaný realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj.

Realitní makléř

Rozhodli jste se prodat nemovitost a nevíte, jak na to? Hledáte bezpečí a jistotu? S důvěrou se na mě obraťte. Jsem připraven vám vyjít vstříc.

Jsem certifikovaný realitní makléř a již od roku 2013 se specializuji převážně na prodej bytů v Praze. Při prodeji nemovitosti kladu velký důraz na její prezentaci, neboť jsem přesvědčen, že se jedná o velmi významný faktor, který ovlivňuje rychlost prodeje a výsledný zisk. Čistý, uklizený a dobře osvětlený byt je základem každé prezentace. Aby byla prezentace dokonalá, spolupracuji se zkušeným týmem profesionálů, který se postará o výzdobu dekoracemi (někdy i nábytkem). Výsledkem jsou krásné kvalitní fotografie, které ihned zaujmou svojí příjemnou atmosférou.

Fotografie pak využívám při propagaci nemovitosti, která spočívá v desítkách způsobů jak oslovit zájemce o koupi. Pro každého klienta vytvořím individuální plán, který přiláká velké množství zájemců. Vše se odvíjí od určeného způsobu prodeje nemovitosti. Základem pro všechny je zveřejnění na nejnavštěvovanějších realitních serverech a webové stránky RE/MAX, RE/MAX Alfa a mezinárodní web RE/MAX Global. Kromě toho při propagaci používám také sociální sítě.

Jan Humhal
Jan Humhal

Když se krásná prezentace spojí s promyšlenou propagací, správně nastavenou cenouprofesionálním jednáním s klienty, je úspěch zaručen. Odhad tržní ceny nemovitosti je pro majitele zdarma. Díky mým znalostem, zkušenostem a perfektní prezentaci prodávám nemovitosti rychle, za co nejlepší cenu a především bez starostí pro vás. Šetřete svůj čas a peníze!

Certifikáty a osvědčení