Certifikovaný realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj.

Prodej bytu v ulici Rychtářská, Praha – PRODÁNO

Prodával jsem jedinečný byt s úžasným výhledem na Prahu v atraktivní lokalitě Prahy 6 Dejvice.

Slunný světlý byt o dispozici 3+1 je umístěn ve 4. nadzemním podlaží cihlového domu. Jsou zde tři pokoje o velikostech 19,7 m2, 12,55 m2 a 11,54 m2, dále kuchyň 10,6 m2, koupelna a WC zvlášť. Vstupní hala disponuje velkými vestavěnými skříněmi. K bytu dále patří dva prostorné balkony, které jsou umístěny na jižní a východní straně domu a nabízí atraktivní výhledy do okolí. Podlahová plocha jednotky bez balkonů je 67,84 m2, balkony mají plochu 5,53 a 5,38 m2, dohromady celkem 78,75 m2.

Byt je v dobrém stavu, podlahy jsou vlysové, dále je zde lino a keramické dlažby v koupelně. Vytápění je řešeno plynovým kotlem umístěným v koupelně. Okna jsou plastová s dvojsklem. Elektrická instalace je v mědi, vedená ve speciálně upravených úzkých panelech izolovaných proti rušení.

Bytový dům byl postaven kolem roku 1965, původně pouze do 3. NP. V roce 1991 byla dokončena nástavba 4. NP, která byla provedena ze speciálních panelů s tepelnou izolací a povrchovou úpravou z lignátových desek, s mansardovou střechou. Rozvody plynu k plynoměrům bytových jednotek 1 až 6 jsou v mědi nové. Bytová jednotka 7 a 8 má vlastní napojení plynu přímo od přívodů do domu. Dům nemá výtah.

U domu umístěnému na rohu ulic Rychtářská a Na Šťáhlavce je zahrada se vzrostlými stromy. V okolí se nachází podobně postavené bytové domy a rodinné vily. Jedná se o atraktivní a klidnou lokalitu Prahy 6. V blízkosti se nachází stadion Juliska a vilová čtvrť Hanspaulka.