Certifikovaný realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj.

Prodej bytu v ulici Kouřimská, Praha – PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme slunný byt o dispozici 2+1 a celkové výměře 64,3 m2 v atraktivní a vyhledávané lokalitě Vinohrady.

Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží udržovaného cihlového domu s výtahem. V bytě jsou dva velké neprůchozí pokoje – obývací pokoj 20,6 m2, ložnice 20,3 m2 a menší kuchyň. Dále je zde koupelna a samostatné WC. Součástí bytu je prostorná vstupní hala a balkon 4,4 m2. Původní dřevěné parkety v obou pokojích a hale jsou po rekonstrukci, koupelna je v původním stavu. Kuchyň je možné ponechat jako samostatnou místnost nebo jí propojit s obývacím pokojem odstraněním tenké příčky a byt využít jako prostorné 2+kk. Plocha bytu s příslušenstvím je 59,9 m2 plus balkon 4,4 m2, dohromady celkem 64,3 m2.

V domě je nový výtah Schindler, nové vstupní dveře do domu, LED osvětlení schodiště a nové schránky. Dům je dobře udržovaný. K domu náleží kromě pozemku pod stavbou i další pozemek za domem. SVJ plánuje opravit jeden nebytový prostor a následně jej pronajímat.

V těsné blízkosti se nachází zastávka tramvaje, dále pak stanice metra Flora a Želivského. V místě je veškerá občanská vybavenost, spousta nákupních možností včetně oblíbeného nákupního centra Palác Flora.