Certifikovaný realitní makléř pro Prahu a Středočeský kraj.

Prodej bytu v ulici Jana Zajíce, Praha 7 – Bubeneč – PRODÁNO

Nabízel jsem k prodeji kráný byt v ulici Jana Zajíce v Praze 7-Bubeneč. Byt se nachází v 5. patře (6. NP) šestipodlažního cihlového domu bez výtahu v ulici Jana Zajíce v Praze 7-Bubeneč, jedná se o půdní nástavbu. Plocha bytu je 43,84 m2, orientace SZ. Byt se skládá z prostorného pokoje 28 m2, kuchyně v menší samostatné místnosti s oknem, koupelny s toaletou, komory a chodby. Byt vytápí akumulační kamna, plyn není do bytu přiveden. Okna jsou plastová.

Kupující (nabyvatel) získá družstevní podíl s právem užívání bytu dle §28d zákona č.42/1992 Sb.,družstva oprávněného z věcného břemene v domě. Anuita je zcela splacena. Daň z nabytí nemovitých věcí se neplatí.

Poloha domu nabízí vynikající dopravní dostupnost. Zastávka tramvaje je 250 m od domu. Cesta na metro Hradčanská (trasa A) trvá 2 minuty, za 7 minut se dostanete na metro trasy C Vltavská.

Měsíční poplatky jsou 1224 + elektřina 2440 Kč při spotřebě 3 osob a celodenním využití bytu. Možno připojit rychlý internet a kabelovou TV UPC.

Parkování je možné v modré zóně nebo na 250 m vzdáleném podzemním parkovišti Letná.

Pro chvíle relaxace je v blízkosti Královská obora Stromovka a Letenské sady. Jsou zde ideální podmínky pro dlouhé procházky, běhání, jízdu na kole nebo in-line bruslích.